קצת עלינו

גל אור תוספי תזונה היא ענף חדש במשפחת גל אור הותיקה.

החברה נולדה מתוך הבנת הצורך בתוספי תזונה מקומיים ברמה מעולה ומחיר שפוי לצרכן.

ההבנה כי אין המתאמן צריך לקרוע את כיסו או לחילופין "לנדוד" בין חברות ואתרים בתמורה לתוסף עם "אבא ואמא" אחראיים, אכפתיים ומקצועיים היא שהניעה את תאגיד גל אור לפתח ליין מוצרים מנצח למתאמן החובבן ועד לספורטאי העילית במגוון ענפי ספורט, ולא רק בפיתוח הגוף המסורתי.

חדר כושר הינו כלי לאימון ולא רק "מטרה עיקרית" עבור מתאמנים בתחומים כגון קרוספיט, אצנים, אנשי ברזל, רוכבי אופניים ועוד… ההבנה כי לצד חלבון הגוף זקוק לויטמינים ומינרלים נוספים על מנת למקסם ספיגת וניצול החלבון מחד, ומיקסום שיפור יכולות גופניות באופן כללי מאידך, הביאו לכדי פרי פיתוח של מוצרים מתוחכמים – המרצדס של תוספי התזונה אם תרצו, ובמחיר שפוי והוגן.

החנות של גלאור ביבנה

הערכים המנחים אותנו – מקצועיות, הוגנות, אמינות ומוצרים כחול לבן!

החברה נוסדה בשנת 1996 וברשותה מחלבה לייצור גבינות ועוד. בראש החברה עומד מר גיא יצחקי, יועץ וחשב עסקי, אשר מנהל ביד רמה את התאגיד, אשר הערכים אשר מנחים אותו הם הוגנות, אמינות, מקצועיות שילוב פעילות חברתית והעצמת איכות מוצר כחול לבן!

קצת על הצוות

– מאחורי המוצרים הנפלאים והמיוחדים – הגיינרים, הויטמינים, הקריאטין, מוצרי החלב ואבקות החלבון – עומד צוות של אנשי מקצוע מיומנים ובקיאים, אשר בראשם ד"ר ירמי יצחקי, בוגר הטכניון ובעל שם עולמי בתחומו לשעבר טכנולוג המזון הראשי בתאגיד הענק "תנובה".

מר אלון קדוש, תזונאי ונטורופת, בוגר וינגייט בניהול בספורט, מתמחה בתחום תזונת ושיקום ספורטאים ותזונה אורתומולקולרית.

אלון קדוש

שורה של אנשי מקצוע מובילים, מאמנים בכירים ומוסמכים, ובעלי נסיון רב מרכיבים צוות מנצח!

לא עוד "חתול בשק", לא עוד יבואן או יצרן ללא רקע בתחום.

כי גלאור היא הבית של הספורטאים!